Rodičom a žiakom > Úspechy

ÚSPECHY 2020/2021

Ďakovný list ministra školstva

Milí priatelia,

nedávno sme vás informovali o prvenstve, ktoré sme získali v Národnej súťaži eTwinning 2020.Tento výnimočný úspech, získanie certifikátu Škola eTwinning 2020-2021 i cieľavedomú snahu usilovne pracovať na modernizácii výchovno-vzdelávacieho procesu s cieľom čo najväčšej otvorenosti a uplatňovania inkluzívneho prístupu si všimlo aj Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Ďakovný list a slová ministra školstva Branislava Gröhlinga sú pre nás zadosťučinením i záväzkom, aby sme v tejto snahe nepoľavovali, ale naďalej našim žiakom poskytovali moderné metódy a formy výučby, pracovali na vytváraní dobrých vzťahov medzi žiakmi a budovali dobré meno našej školy.

Text: Mgr. J. Andrejčík, 21.10.2020
Ďakovný list MŠVVaŠ SR
Pugačevkari víťazne
Dňa 30.9.2020 sa v daždivom počasí v Mestskom parku v Humennom uskutočnili Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu starších žiakov. Súťaže sa zúčastnilo 11 družstiev základných škôl okresu Humenné. ZŠ Pugačevovu reprezentovali najlepší bežci školy vo vytrvalostnom behu - Matej Ragan, Tobias Sikorský a Ján Gajovský. Chlapci našej školy zvíťazili a budú okres Humenné reprezentovať na Majstrovstvách kraja v Starej Ľubovni.
Blahoželáme.
Text a foto: Mgr. Genadij Lysý, 1.10.2020