3-oddelenie - ZŠ PUGAČEVOVA, HUMENNÉ

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 3. oddelenie

Pozdrav mamičkám k ich sviatku od klubáčov
Drahé MAMKY, niet na svete slov, ktoré by dostatočne vyjadrili, aké ste pre nás dôležité a ako veľmi Vás ľúbime. Pozrite sa na náš klubáčsky pozdrav plný lásky.
Text, video: ŠKD, 6.5.2022
Pozdrav mamičkám k ich sviatku od klubáčov
Valentín v ŠKD
Dnešný výnimočný deň sme si užili s láskou a úsmevom. Všetci klubáči usilovne pracovali na výrobe maličkostí pre celý personál našej školy a pre svojich blízkych. Naučili sme sa zas a znova aká je veľká radosť z možnosti dávať a nie len dostávať. Prajeme Vám nádherného Valentína.
Všetky fotografie si pozrite na našom facebooku.
Text: Zuzana Dušáková, 14.2.2022
Naša stopa v snehu
Naši klubáči si užili zasnežené dni v plnej paráde!
Text a video: Zuzana Dušáková, 8.2.2022
Naša stopa v snehu
Sladké gesto
Pugačevkári sa rozhodli začať tento rok extrémne sladkým gestom. Celé ŠKD spojilo sily, no najmä srdcia a osladilo náročné dni v práci skutočným hrdinom tejto ťažkej doby.
24.1.2022
Sladké gesto
Pugačevkári darujú Vianoce

Tešíme sa na Vianoce

Príchod Mikuláša zvestuje blížiace sa najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Nezameniteľnú atmosféru blížiacich sa sviatkov dotvára aj vianočná výzdoba v areáli školy, ktorú vytvorili šikovné ruky p. vychovávateliek.

Text a foto: Mochnacká, 5.odd., Stočková 6.odd., Dušáková 3.odd., Blaščáková 4.odd.

Spolu proti drogám
V mesiaci november sa naši žiaci tretieho a šiesteho oddelenia zapojili do kampane ,, Spolu proti drogám ". Po spoločnej besede a aktivitách spojených s touto problematikou, mali možnosť vyjadriť svoj postoj a podať ho v mediálnej podobe všetkým Pugačevkárom v Puganovinách. Veríme že táto aktivita bola prínosom pre všetkých žiakov a uštedrila  deťom dostatok informácii a zdravý pohľad na túto problematiku.
Text: Zuzana Dušáková, Marianna Stočková, 24.11.2021
Video: Mgr. Ján Andrejčík
Spolu proti drogám
Milí starí rodičia!
Už dlhé mesiace prežívame naozaj ťažké obdobie.
Sme izolovaní, nestretávame sa tak často ako by sme chceli, nezažívame bežné radosti. K takým radostiam patrí nepochybne aj milé vystúpenie Vašich vnúčat. I keď by sme Vás oveľa radšej privítali osobne na pôde našej školy, momentálna situácia nám to nedovoľuje.
Preto veríme, že aspoň touto formou potešíme Vaše srdcia, ktoré máte vždy naplnené nekonečnou láskou a dobrotou práve pre Vaše milé vnúčence.
Program pre Vás nachystali žiaci 3.A a 3. oddelenia ŠKD.
S úctou
Text a video: Mgr. Martina Fedorová, Zuzana Dušáková, 25.10.2021
Ctíme si Vás
Prázdniny skončili
Prázdniny skončili a prvý mesiac ubehol naozaj rýchlo. MY sme si ho spoločne užili naozaj aktívne. Bol plný zábavy, radosti a tvorby. Tešíme sa na každý jeden nový deň, ktorý je stále dobrodružstvom!:)

Text a foto: Zuzana Dušáková, 3. oddelenie, 3.10.2021
Prázdniny skončili
Lesná pedagogika
Dňa 10.6.2021 deti 1. a 3. oddelenia ŠKD sa zúčastnili akcie "Lesná pedagogika", ktorú pre nich pripravili lesníci z Vranova. Akcia sa konala v krásnom prírodnom prostredí, v parku pri kaštieli. Lesníci oboznámili deti so svojím povolaním, porozprávali o faune a flóre našich lesov a pripravili si pre nich zaujímavé enviro aktivity. Deti zasypali lesníkov svojimi zaujímavými otázkami a oduševnene súťažili. Za súťaživosť a vedomosti boli odmenené malou pozornosťou. Obohatení o nové poznatky a zážitky sme sa vrátili do školy.
Všetky fotografie si pozrite na našom facebooku.

Text a foto: Iveta Kakošová, Iveta Mochnacká, 10.11.2021
Lesná pedagogika
Deň matiek
Aj žiaci 3. oddelenia prajú mamkám nádherný deň! Ako a prečo Vás ľúbia ,Vám povedia vo videu.
Video: Zuzana Dušáková Adriana Sivá, 9.5.2021
Deň matiek
Ako včeličky
Od nástupu do školských lavíc, žiaci 3. oddelenia nezaháľajú a pracujú usilovne ako včeličky. Svoju tvorivosť si precvičili pri maľbe kameňov, modelácii kvetov zo slaného cesta a krepového papiera, ako aj pri tvorbe plagátu osobnosti. Koniec mesiaca sme si oživili rastlinkami, ktoré sú už teraz súčasťou nového záhon, ktorý je novou ozdobou exteriéru našej školy.
Text: Zuzana Dušáková, 3.5.2021 Foto: Zuzana Dušáková, Adriana Sivá
Ako včeličky
Zima v ŠKD

V tak malých tváričkách, tak VEĽA radosti! Po dlhom odlúčení si aj žiaci 3. oddelenia spoločne vychutnali sneh a spoločnú radosť z neho ... Nečakáme a doháňame, čo nám chýbalo!
Text a video: Zuzana Dušáková, 19.2.2021
Zima v ŠKD
Trochu inak

Text/Video: Zuzana Dušáková, 16.12.2020