3-oddelenie - ZŠ PUGAČEVOVA, HUMENNÉ

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 3. oddelenie - Piškóty

Milí starí rodičia!
Už dlhé mesiace prežívame naozaj ťažké obdobie.
Sme izolovaní, nestretávame sa tak často ako by sme chceli, nezažívame bežné radosti. K takým radostiam patrí nepochybne aj milé vystúpenie Vašich vnúčat. I keď by sme Vás oveľa radšej privítali osobne na pôde našej školy, momentálna situácia nám to nedovoľuje.
Preto veríme, že aspoň touto formou potešíme Vaše srdcia, ktoré máte vždy naplnené nekonečnou láskou a dobrotou práve pre Vaše milé vnúčence.
Program pre Vás nachystali žiaci 3.A a 3. oddelenia ŠKD.
S úctou
Text a video: Mgr. Martina Fedorová, Zuzana Dušáková, 25.10.2021
Ctíme si Vás
Prázdniny skončili
Prázdniny skončili a prvý mesiac ubehol naozaj rýchlo. MY sme si ho spoločne užili naozaj aktívne. Bol plný zábavy, radosti a tvorby. Tešíme sa na každý jeden nový deň, ktorý je stále dobrodružstvom!:)

Text a foto: Zuzana Dušáková, 3. oddelenie, 3.10.2021
Prázdniny skončili
Lesná pedagogika
Dňa 10.6.2021 deti 1. a 3. oddelenia ŠKD sa zúčastnili akcie "Lesná pedagogika", ktorú pre nich pripravili lesníci z Vranova. Akcia sa konala v krásnom prírodnom prostredí, v parku pri kaštieli. Lesníci oboznámili deti so svojím povolaním, porozprávali o faune a flóre našich lesov a pripravili si pre nich zaujímavé enviro aktivity. Deti zasypali lesníkov svojimi zaujímavými otázkami a oduševnene súťažili. Za súťaživosť a vedomosti boli odmenené malou pozornosťou. Obohatení o nové poznatky a zážitky sme sa vrátili do školy.
Všetky fotografie si pozrite na našom facebooku.

Text a foto: Iveta Kakošová, Iveta Mochnacká, 10.11.2021
Lesná pedagogika
Deň matiek
Aj žiaci 3. oddelenia prajú mamkám nádherný deň! Ako a prečo Vás ľúbia ,Vám povedia vo videu.
Video: Zuzana Dušáková Adriana Sivá, 9.5.2021
Deň matiek
Ako včeličky
Od nástupu do školských lavíc, žiaci 3. oddelenia nezaháľajú a pracujú usilovne ako včeličky. Svoju tvorivosť si precvičili pri maľbe kameňov, modelácii kvetov zo slaného cesta a krepového papiera, ako aj pri tvorbe plagátu osobnosti. Koniec mesiaca sme si oživili rastlinkami, ktoré sú už teraz súčasťou nového záhon, ktorý je novou ozdobou exteriéru našej školy.
Text: Zuzana Dušáková, 3.5.2021 Foto: Zuzana Dušáková, Adriana Sivá
Ako včeličky
Zima v ŠKD

V tak malých tváričkách, tak VEĽA radosti! Po dlhom odlúčení si aj žiaci 3. oddelenia spoločne vychutnali sneh a spoločnú radosť z neho ... Nečakáme a doháňame, čo nám chýbalo!
Text a video: Zuzana Dušáková, 19.2.2021
Zima v ŠKD
Trochu inak

Text/Video: Zuzana Dušáková, 16.12.2020