3-oddelenie - ZŠ PUGAČEVOVA

Text/Video: Zuzana Dušáková, 16.12.2020
Foto: Zuzana Dušáková
,,TROCHU INAK".

Spoločne sme sa rozhodli tentokrát pochopiť najkrajší čas v roku ,,TROCHU INAK"....pozorne si vypočujte naše vianočné prianie a pevne veríme ,že aj Vám sa zapáčia VIANOCE TROCHU INAK. Text/Video: Zuzana Dušáková, 16.12.2020 Foto: Zuzana Dušáková

Uverejnil používateľ Základná škola, Pugačevova 1381/7, Humenné Streda 16. decembra 2020
Vianoční škriatkovia

Aj žiaci 3.oddelenia už pracujú ako usilovní Vianoční škriatkovia. Tento rok sme sa rozhodli v prvom rade DÁVAŤ ako dostávať, takže začíname s výrobou nádherných darov pre tých, ktorí sú na Vianoce sami a nemá im kto vyčariť úsmev na tvári:)
Zuzana Dušáková
Vianoční škriatkovia
Fantázii sa medze nekladú
Aj my sme si trochu pobubákovali a ozdobili triedu strašidielkami. Vystrašení sme ale ani zďaleka neboli .... bola to veľká zábava !:)
Text a foto: Zuzana Dušáková, 25.11.2020
Fantázii sa medze nekladú