3-oddelenie - ZŠ PUGAČEVOVA, HUMENNÉ

PROFESIONALITABEZPEČIEPRÍLEŽITOSTIVZDELANIEAUTENTICKOSŤEMPATIAPOZITÍVNA ATMOSFÉRARADOSŤVZŤAHY

Prejsť na obsah
ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 3. oddelenie - Piškóty

Lesná pedagogika
Dňa 10.6.2021 deti 1. a 3. oddelenia ŠKD sa zúčastnili akcie "Lesná pedagogika", ktorú pre nich pripravili lesníci z Vranova. Akcia sa konala v krásnom prírodnom prostredí, v parku pri kaštieli. Lesníci oboznámili deti so svojím povolaním, porozprávali o faune a flóre našich lesov a pripravili si pre nich zaujímavé enviro aktivity. Deti zasypali lesníkov svojimi zaujímavými otázkami a oduševnene súťažili. Za súťaživosť a vedomosti boli odmenené malou pozornosťou. Obohatení o nové poznatky a zážitky sme sa vrátili do školy.
Všetky fotografie si pozrite na našom facebooku.
 
Text a foto: Iveta Kakošová, Iveta Mochnacká, 10.11.2021
Lesná pedagogika
Deň matiek
Aj žiaci 3. oddelenia prajú mamkám nádherný deň! Ako a prečo Vás ľúbia ,Vám povedia vo videu.
Video: Zuzana Dušáková Adriana Sivá, 9.5.2021
Deň matiek
Ako včeličky
Od nástupu do školských lavíc, žiaci 3. oddelenia nezaháľajú a pracujú usilovne ako včeličky. Svoju tvorivosť si precvičili pri maľbe kameňov, modelácii kvetov zo slaného cesta a krepového papiera, ako aj pri tvorbe plagátu osobnosti. Koniec mesiaca sme si oživili rastlinkami, ktoré sú už teraz súčasťou nového záhon, ktorý je novou ozdobou exteriéru našej školy.
Text: Zuzana Dušáková, 3.5.2021 Foto: Zuzana Dušáková, Adriana Sivá
Ako včeličky
Zima v ŠKD

V tak malých tváričkách, tak VEĽA radosti! Po dlhom odlúčení si aj žiaci 3. oddelenia spoločne vychutnali sneh a spoločnú radosť z neho ... Nečakáme a doháňame, čo nám chýbalo!
Text a video: Zuzana Dušáková, 19.2.2021
Zima v ŠKD
Trochu inak

Spoločne sme sa rozhodli tentokrát pochopiť najkrajší čas v roku ,,TROCHU INAK"....pozorne si vypočujte naše vianočné prianie a pevne veríme ,že aj Vám sa zapáčia VIANOCE TROCHU INAK.
Text/Video: Zuzana Dušáková, 16.12.2020
Foto: Zuzana Dušáková
,,TROCHU INAK".

Spoločne sme sa rozhodli tentokrát pochopiť najkrajší čas v roku ,,TROCHU INAK"....pozorne si vypočujte naše vianočné prianie a pevne veríme ,že aj Vám sa zapáčia VIANOCE TROCHU INAK. Text/Video: Zuzana Dušáková, 16.12.2020 Foto: Zuzana Dušáková

Uverejnil používateľ Základná škola, Pugačevova 1381/7, Humenné Streda 16. decembra 2020
Vianoční škriatkovia

Aj žiaci 3.oddelenia už pracujú ako usilovní Vianoční škriatkovia. Tento rok sme sa rozhodli v prvom rade DÁVAŤ ako dostávať, takže začíname s výrobou nádherných darov pre tých, ktorí sú na Vianoce sami a nemá im kto vyčariť úsmev na tvári:)
Zuzana Dušáková
Vianoční škriatkovia
Fantázii sa medze nekladú
Aj my sme si trochu pobubákovali a ozdobili triedu strašidielkami. Vystrašení sme ale ani zďaleka neboli .... bola to veľká zábava !:)
Text a foto: Zuzana Dušáková, 25.11.2020
Fantázii sa medze nekladú
Copyright © J. Andrejčík
Návrat na obsah