4-oddelenie - ZŠ Pugačevova

Rodičom a žiakom

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 4. oddelenie

Ochrana prírody
Dňa 8.9.2019 žiaci IV. oddelenia navštívili Technické služby mesta Humenné. Nakoľko sme sa zapojili do projektu Ochrany prírody a zdravia, bola táto exkurzia obrovským prínosom pre všetkých zúčastnených. Pracovníci Technických služieb Humenné nám predviedli rôzne vozidla a vpustili nás aj do priestorov kde prebiehalo triedenie odpadu. Keďže je to téma číslo 1 exkurzie sa zúčastnil aj televízny štáb Humenskej televízie kde so žiakmi natočili aj krátke interview. Exkurziou nás sprevádzala pani PhDr. Dagmar Krajníková - zástupkyňa riaditeľa TS, ktorá nám podrobne vysvetlila a ukázala aké dôležité je triedenie odpadu.
Text: Petronela Čorná, 8.10.2019
Foto: Mgr. Beáta Babinová
Ochrana prírody
Ujo Ľubo v ŠKD
Dňa 18.9.2019 sa ozývala našou školou hudba, radosť a smiech našich žiakov. Naše pozvanie prijal deťmi veľmi obľúbený Ujo Ľubo. Roztancoval každého a my sme aspoň na chvíľu vypli od povinnosti a plnými dúškami sme si užívali každú pesničku. Už teraz sa tešíme na ďalšie zaujímavé akcie, ktoré nás čakajú.
Text a foto: Petronela Čorná, 19.9.2019
Ujo Ľubo v ŠKD