4-oddelenie - ZŠ PUGAČEVOVA

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 4. oddelenie

Medový perníček

Opäť sme o niečo bližšie k Vianociam. Hádam v každej domácnosti si Vianoce bez tradičných medovníčkov nevieme ani predstaviť. Aby aj žiaci vedeli, že medovníčky sú super, rozhodli sme sa, že si ich napečieme v našej škole. Všetci sa snažili prispieť malým kúskom práce. A naozaj sa im darilo. Hotové medovníčky vravia za všetko lebo medová, sladučká spokojnosť žiarila z tváričiek detí.

Text a foto : Iveta Mochnacká, 4.12.2020
Medový perníček
Ovocníčkovia

O tom, že ovocie a zelenina patria na náš každodenný stôl deti vedia. Preto neváhali a s radosťou sa pustili do práce. Z ovocia a zeleniny vytvorili všelijaké jedlé obrazce. Na záver sa uskutočnila ochutnávka, ktorá bola sladká a zdravá.

Text a foto: Iveta Mochnacká, 13.10.2020
Ovocníčkovia
Deduško a babička, ste kus nášho srdiečka.
Vám, z nášho srdiečka krásny pozdrav letí,
veľa zdravia, lásky želáme Vám my – deti.

V rámci októbra, mesiaca úcty k starším, sa deti z 4.odd. pustili do tvorenia. Vyrobili krásne pozdravy, ktoré odovzdali svojím starým rodičom. Aj takto sa dá spríjemniť jeseň ich života.
Text a foto: Mochnacká Iveta, 13.10.2020
Deduško, babička
Jeseň v znamení tekvicových strašidiel

Neobyčajne rušno bolo u nás v 4.odd. ŠKD po tieto jesenné dni. Veď na tekvicové tradície sa tešia všetky deti. Pri ich tvorbe preukázali nesmiernu fantáziu a šikovnosť. Tekvice premenili do rôznych podôb a tu sú naše svetlonosy, tekvice – tekvičky, ... Svojimi výtvormi deti skrášlili priestory ŠKD.
Text a foto: Mochnacká Iveta, 13.10.2020
Jeseň v znamení tekvicových strašidiel