4-oddelenie - ZŠ Pugačevova

Rodičom a žiakom

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 4. oddelenie

Medovníčky v 4. oddelení

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži a taktiež čaro všetkého čo k tomu patrí. My sme si pozvali pani pernikárku, aby nám ukázala, ako potešiť nie len chuť a vôňu, ale aj oči. To tradičné treba pestovať a odovzdávať našim deťom.

Text a foto: Petronela Čorná, 10.12.2019
Medovníčky v 4. oddelení
Mikulášska jazda historickým vláčikom

V piatok 6.12. sa naši žiaci 4. oddelenia ŠKD zúčastnili „Mikulášskej jazdy historickým vláčikom z Humenného k poľskému tunelu LUPKOW. Cestou žiaci spoznávali krásy Laboreckej vrchoviny. Počas jazdy vládla výborná atmosféra. Sám Mikuláš žiakom odovzdal balíčky so sladkým prekvapením. Cestou naspäť sa vagón premenil na veľkú mikulášsku diskotéku. Verím, že na túto jazdu budú žiaci ešte dlho spomínať.
Ďalšie fotografie na facebooku.
Text a foto: Mgr. Beáta Babinová, 8.12.2019
Mikulášska jazda historickým vláčikom
Školská zbierka pre útulok

Zima sa už nezadržateľne blíži a s ňou aj mrazivé počasie a čas obdarovať . Preto sme sa rozhodli zorganizovať zbierku pre zvieratká v útulku . Na výzvu pomôcť zvieratkám v útulku zareagovalo ochotne veľa našich žiakov z prvého stupňa. Vyzbieralo sa veľké množstvo krmiva pre psíkov a mačičky , hračky a rôzne maškrty . Všetkým vám patrí jedno veľké ĎAKUJEME

Text a foto: Petronela Čorná, 29.11.2019
Školská zbierka pre útulok
Vianočná pošta
Dnes sme napísali listy Ježiškovi. Úprimné slová detí a krásne obrázky Ježiška určite potešia.
Text a foto: Petronela Čorná, 20.11.2019
Vianočná pošta
ŠKD 4 v múzeu
Jesenné šantenie 4. oddelenie

Jeseň, jedno z najkrajších období v roku. Krásne počasie si užívame plnými dúškami.

Text a foto: Petronela Čorná, 23.10.2019
Jesenné šantenie
Šarkaniáda v ŠKD
Jeseň v našej škole je každoročne spätá s tradíciou púšťania šarkanov. V pondelok 21.10.2019 sa deti stretli na školskom dvore a netrpezlivo čakali na zahájenie tohtoročnej Šarkaniády. Atmosféru nám spríjemnilo krásne slnečné jesenné počasie. Deti si na spoločnú akciu priniesli vlastných šarkanov, s ktorými sa aj odprezentovali. Špeciálne sme ocenili šarkanov, ktorí boli vyrobení vlastnými rukami. Už teraz sa tešíme na budúcu Šarkaniádu 2020.
Text a foto: Petra Stariatová, 22.10.2019
Šarkaniáda v ŠKD
Ochrana prírody
Dňa 8.9.2019 žiaci IV. oddelenia navštívili Technické služby mesta Humenné. Nakoľko sme sa zapojili do projektu Ochrany prírody a zdravia, bola táto exkurzia obrovským prínosom pre všetkých zúčastnených. Pracovníci Technických služieb Humenné nám predviedli rôzne vozidla a vpustili nás aj do priestorov kde prebiehalo triedenie odpadu. Keďže je to téma číslo 1 exkurzie sa zúčastnil aj televízny štáb Humenskej televízie kde so žiakmi natočili aj krátke interview. Exkurziou nás sprevádzala pani PhDr. Dagmar Krajníková - zástupkyňa riaditeľa TS, ktorá nám podrobne vysvetlila a ukázala aké dôležité je triedenie odpadu.
Text: Petronela Čorná, 8.10.2019
Foto: Mgr. Beáta Babinová
Ochrana prírody
Ujo Ľubo v ŠKD
Dňa 18.9.2019 sa ozývala našou školou hudba, radosť a smiech našich žiakov. Naše pozvanie prijal deťmi veľmi obľúbený Ujo Ľubo. Roztancoval každého a my sme aspoň na chvíľu vypli od povinnosti a plnými dúškami sme si užívali každú pesničku. Už teraz sa tešíme na ďalšie zaujímavé akcie, ktoré nás čakajú.
Text a foto: Petronela Čorná, 19.9.2019
Ujo Ľubo v ŠKD