Rodičom a žiakom

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 6. oddelenie

Červený kríž v ŠKD
17. decembra nás navštívili lektori z Červeného kríža. Žiaci ŠKD z prvého, druhého, tretieho, šiesteho a siedmeho oddelenia si vyskúšali poskytnutie prvej pomoci – vedomosť nevyhnutná v živote každého človeka. Lektori pracovali s deťmi v skupinkách, boli veľmi milí a komunikatívni.
Text: Mgr. Osahlová Mária, 16.12.2019
Foto: Mgr. Osahlová Mária, Kakošová Iveta, Stariatová Petra
Červený kríž v ŠKD
Šarkaniáda v ŠKD
Jeseň v našej škole je každoročne spätá s tradíciou púšťania šarkanov. V pondelok 21.10.2019 sa deti stretli na školskom dvore a netrpezlivo čakali na zahájenie tohtoročnej Šarkaniády. Atmosféru nám spríjemnilo krásne slnečné jesenné počasie. Deti si na spoločnú akciu priniesli vlastných šarkanov, s ktorými sa aj odprezentovali. Špeciálne sme ocenili šarkanov, ktorí boli vyrobení vlastnými rukami. Už teraz sa tešíme na budúcu Šarkaniádu 2020.
Text a foto: Petra Stariatová, 22.10.2019
Šarkaniáda v ŠKD
Ujo Ľubo v ŠKD
Dňa 18.9.2019 sa ozývala našou školou hudba, radosť a smiech našich žiakov. Naše pozvanie prijal deťmi veľmi obľúbený Ujo Ľubo. Roztancoval každého a my sme aspoň na chvíľu vypli od povinnosti a plnými dúškami sme si užívali každú pesničku. Už teraz sa tešíme na ďalšie zaujímavé akcie, ktoré nás čakajú.
Text a foto: Petronela Čorná, 19.9.2019
Ujo Ľubo v ŠKD