6-oddelenie - ZŠ PUGAČEVOVA, HUMENNÉ

PROFESIONALITABEZPEČIEPRÍLEŽITOSTIVZDELANIEAUTENTICKOSŤEMPATIAPOZITÍVNA ATMOSFÉRARADOSŤVZŤAHY

Prejsť na obsah
ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 6. oddelenie

Človeče nehnevaj sa !!!
V piatok popoludní si naši KLUBáči užili perfektnú zábavu. Pripravili sme si pre nich druhý ročník veľkého turnaja ,,Človeče nehnevaj sa !!! " Okrem skutočného napätia zo samotnej hry, mali možnosť zabaviť sa na rôznych stanovištiach a získať zaujímavé ceny. Učíme sa spolu nielen vyhrávať, ale aj prijať prehru. Posúďte sami, ako nám to išlo.
Text a video : Vaši KLUBáči
Človeče nehnevaj sa !!!
Marec mesiac knihy
Máme za sebou zaujímavý a v skutku naplno využitý Marec mesiac knihy. To ako sme využili toto bohaté obdobie plné kníh a vedomostí si môžete sami pozrieť v našom krátkom videu.
Text a video : Vaši KLUBÁČI, 1.4.2023
Marec mesiac knihy
Náš Valentín
Nie všetky slová musia byť napísané...aby sme ich pochopili..!!!LÁSKA.....ÚCTA .....VĎAKA.....Prajeme Vám nádherného Valentína a hlavne..... aby ste ho prežívali denno denne!!!!
text a video: Vaši KLUBÁČi, 14.2.2023
Náš Valentín
Láskavosť cez sladkosť
Aj tento rok sme sa zapojili do úžasného projektu ,,Láskavosť cez sladkosť " Naši klubáči piekli pre hasičov, ktorých si vybrali  za skutočných hrdinov. Tí boli v skutku úžasní a s radosťou sa nám venovali počas našej návštevy . Ďakujeme a prajeme DOBRÚ CHUŤ !
Text a video : ŠKD a vaši klubáči, 21.1.2023
 
Láskavosť cez sladkosť
Jeseň zdobí našu školu
V dnešný deň sme vyhodnotili našu súťaž a nikto neostal bez odmeny. Jeseň skutočne prenádherne ozdobila našu školu a to práve vďaka vám. Víťazom prvých troch miest ešte raz srdečne gratulujeme a tešíme sa z tak veľkej účasti. Posúďte sami aké šikovné rúčky majú naši žiaci.
Za ŠKD Z. Dušáková, 25.11.2022
Jeseň zdobí našu školu
Mesiac úcty k starším v ŠKD
 
Starkí naši drahí, milí
darčeky sme vyrobili.
Tešíme sa v tejto chvíli
ako sme Vás potešili.

Vážime si každého z Vás
každú vrásku, aj sivý vlas.
Nech k vám všetko zdravie sveta letí
to Vám prajú zo srdca, všetky naše deti.
 
Text, video: ŠKD, 28.10.2022
 
Vianočné prekvapenie
Vianoce sú sviatky, počas ktorých sa navzájom obdaruvávame. Žiaci 4.B sa rozhodli potešiť a obdarovať svojich spolužiakov. Vyrobili nádherné darčeky, ktoré si medzi sebou vzájomne odovzdali. Tieto krásne chvíle vyčarili úsmev, zahriali srdiečka a priblížili si čaro Vianoc.
Video a text: Mgr. Marianna Stočková, 13.12.2021
Vianočné prekvapenie
Copyright © J. Andrejčík
Návrat na obsah