7-oddelenie - ZŠ Pugačevova

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - 7. oddelenie
Mikulášske popoludnie

Očká svietia, stromček žiari

Veľká radosť v detskej tvári

Spolu mestom, krásny čas

Príď Mikuláš ku nám zas

Ďalšie fotografie na našom facebooku.

Zuzana Dušáková, 8.12.2019
Mikulášske popoludnie
Posledná disko
Posledná piatková disko pred časom pokoja :) Výborne sme sa zabavili. Čo môže byť krajšie ako plné brušká a úsmev od ucha k uchu!?
Text a foto: Zuzana Dušáková, 3.12.2019
Posledná disco
Folklórne popoludnie

Folklór je pýchou nášho národa! My sme sa pýšili a radovali spolu.
Text a foto: Zuzana Dušáková, 22.11.2019
Folklórne popoludnie
Ruky pravdy
Ruky pravdy, súdržnosť a ľudskosť sú veľmi dôležité ️my sme sa naučili vyjadrovať o druhých otvorene a s pochopením.
Text a foto: Zuzana Dušáková, 13.11.2019
Ruky pravdy
Jeseň očami našich detí
Šarkaniáda v ŠKD
Jeseň v našej škole je každoročne spätá s tradíciou púšťania šarkanov. V pondelok 21.10.2019 sa deti stretli na školskom dvore a netrpezlivo čakali na zahájenie tohtoročnej Šarkaniády. Atmosféru nám spríjemnilo krásne slnečné jesenné počasie. Deti si na spoločnú akciu priniesli vlastných šarkanov, s ktorými sa aj odprezentovali. Špeciálne sme ocenili šarkanov, ktorí boli vyrobení vlastnými rukami. Už teraz sa tešíme na budúcu Šarkaniádu 2020.
Text a foto: Petra Stariatová, 22.10.2019
Šarkaniáda v ŠKD
Ujo Ľubo v ŠKD
Dňa 18.9.2019 sa ozývala našou školou hudba, radosť a smiech našich žiakov. Naše pozvanie prijal deťmi veľmi obľúbený Ujo Ľubo. Roztancoval každého a my sme aspoň na chvíľu vypli od povinnosti a plnými dúškami sme si užívali každú pesničku. Už teraz sa tešíme na ďalšie zaujímavé akcie, ktoré nás čakajú.
Text a foto: Petronela Čorná, 19.9.2019
Ujo Ľubo v ŠKD