PRACOVNY - ZŠ PUGAČEVOVA, HUMENNÉ

OZNAM O NÁSTUPE DO ŠKOLY

Oznamujeme rodičom žiakov 1. stupňa, že podmienkami nástupu žiakov do školy sú:

- negatívny COVID test zákonného zástupcu žiaka, doložený kópiou výsledku
negatívneho testu COVID-19
- podpísané čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti,

Čestne vyhlásenie je potrebné odovzdať ráno v pondelok (8. 2. 2021) pri  nástupe žiaka do školy, alebo  je možné ho podpísať aj elektronicky prostredníctvom rodičovského konta v EDUPAGE do nedele 7. 2. 2021 do 20.00 hod. (Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti a ďalšie dokumenty nájdete na tomto odkaze.)

Zákonný zástupca sa môže otestovať na ktoromkoľvek testovacom mieste.

Žiaci 1. stupňa, ktorí nenastúpia do školy, nebudú vzdelávaní online v  domácom prostredí. Úlohy žiakom budú zasielané prostredníctvom EDUPAGE.

Ranné schádzanie začne  9. 2. 2021 (utorok) od 6.30 hod. vo vestibule školy – hlavná budova.

O ďalších zmenách Vás budeme informovať priebežne.

V Humennom 4. 2. 2021

PaedDr. Pavlina Kurucová

------------------------------

Vážení rodičia, prosíme vás o vyplnenie dotazníka k priebehu dištančného vzdelávania.

Stránkové hodiny počas dištančného vzdelávania:  STREDA 8.00 - 15.00 hod.

Vážení rodičia a milí žiaci,

vzhľadom k prerušeniu prezenčného vzdelávania už aj pre žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia Vám oznamujeme, že zákonný zástupca alebo žiak si môže vyzdvihnúť učebné materiály každú stredu v čase od 10.00 do 12.00 hod. v budove základnej školy. Preberanie i odovzdávanie učebných materiálov bude prebiehať za sprísnených hygienických opatrení. V snahe čo najviac pomôcť žiakom bez digitálnych technológií, budú ich rodičia o možnosti preberania a odovzdávania tlačených učebných materiálov oboznámení telefonicky.

PaedDr. Pavlina Kurucová
text2 text2 text2 text2 text2